Vjezdové brány

Firma JVP system nabízí řešení pro vybudování vjezdových bran. Brány dodáváme a montujeme podle přání zákazníka a prostorových dispozic vjezdu. Nabízíme brány z různých druhů materiálů nástaveb jako je hliník nebo ocel.

 

Výrobky dodáváme jako komponenty pro individuální výplň (např. dřevené latění) a také s kovanou výplní. Kromě bran dodáváme také garážová vrata, nakládací techniku, požární uzávěry, tepelná čerpadla i klimatizace.

 

 

 

Vyrábíme vjezdové brány

Jaké typy bran pro vás vyrobíme?

  • ruční, s klasickým zámkem
  • motorové vjezdové brány s dálkovým ovládáním
  • s ovládáním, které použijte i pro ovládání garážových vrat
  • s pozinkem a barvou dle přání zákazníka
  • z hliníkových profilů
  • dle prostorových dispozic křídlové nebo posuvné samonosné brány

Křídlové brány

Křídlové brány vyrábíme jak dvoukřídlé, tak jednokřídlé a montáž lze provést jak do stávajících plotových sloupků, tak dodáváme komplet s jäklovými sloupky. Pro výrazné zvýšení komfortu používání bran dodáváme elektropohon na dálkové ovládání.

Samonosné posuvné brány

Samonosné brány se pohybují 5–8 cm nad dlažbou světlého prostoru vjezdu a zaručují tak správnou funkci i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Samonosná brána po otevření nezužuje šířku průjezdu. Pro výrazné zvýšení komfortu používání samonosné brány dodáváme elektropohon na dálkové ovládání.

 

Zdarma vypracujeme cenovou nabídku a po podepsání objednávky či Smlouvy o dílo následuje montáž zařízení, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení obsluhy.

 

 

Fotogalerie dodávaných bran

 


Potřebujete pomoci s výběrem vjezdové brány? Kontaktujte nás!

fiogf49gjkf0d