Garážová vrata Hormann pro Plzeňský kraj

„K dobrému jménu je třeba se dopracovat.“ August Hörmann, zakladatel firmy, 1886-1944

 

Jste z Plzně, Rokycan, Tachova, Domažlic, Nýřan nebo z jiného města Plzeňského kraje a sháníte kvalitní garážová vrata? Jsme specialisté na vrata pro Plzeň a okolí již od roku 2000! Rádi vám pomůžeme vybrat vhodný typ vrat či vratový systém. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

 

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

 

 

Zdarma vypracujeme cenovou nabídku a po podepsání objednávky či Smlouvy o dílo následuje montáž zařízení, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení obsluhy.

 

 

Certifikovaná, kvalitní garážová vrata Hörmann

Garážová vrata (nebo průmyslová sekční vrata) a pohony jsou u výrobce Hermann 100% vzájemně přizpůsobeny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy. Jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1.

 

Druhy garážových vrat

Dodáváme různé typy garážových vrat, abychom uspokojili veškeré požadavky našich zákazníků z Plzně a okolí. Nabízíme:

  • sekční garážová vrata Hormann
  • výklopná garážová vrata Berry
  • rolovací garážová vrata RollMatic
  • garážová vrata pro hromadné garáže
  • ...nenašli jste typ vrat, které hledáte? Kontaktujte nás!

Dlouhodobá výkonnost

Díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti Hermann 10 roků záruky na všechna sekční vrata a 5 roků záruky na pohony Hörmann.

Sekční vrata šetří místo a jsou variabilní při montáži

Je řada detailů, kterými se sekční vrata vyznačují. Denně využíváte praktických výhod: Pohodlněji zajíždíte do garáže a máte více prostoru v garáži i před garáží. Dopřejte si tento komfort! Sekční vrata se otvírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i k parkování před garáží.

 

Garážová vrata Hormann nabízí variabilitu při montáži. Tvar garážového otvoru nehraje žádnou roli. Ať je obdélníkový, zkosený, nebo je to kruhový oblouk nebo výseč. Sekční vrata Hörmann se vejdou vždycky a zajistí vám širší průjezd. U starších výklopných vrat je vjezd a výjezd často milimetrovou záležitostí.

 

Díky šířce průjezdu zvětšené až o 14 cm můžete parkovat i s moderními, širšími osobními a terénními auty mnohem pohodlněji. Navíc mají garážová vrata Herman těsnění po celém obvodu. Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na všech čtyřech stranách sekčních vrat Hörmann zadrží vítr a déšť venku. Dvoustěnná vrata mají mezi jednotlivými lamelami vrat navíc kvalitní střední těsnění. Podlahové těsnění vyrovnává díky velkoryse  dimenzované profilované hadici podlahového těsnění i menší nerovnosti.

Více pohodlí s garážovými vraty a pohony Hörmann

Pocítíte to, už když poprvé za tmy a špatného počasí vjedete do garáže, aniž byste museli vystoupit a otevřít vrata: Rozhodnutí pro větší komfort a bezpečnost bylo to nejlepší. Prožijte tuto a mnoho dalších výhod, které přináší automatické uzamknutí vrat, jež dostanete jen u firmy Hörmann. Automatická sekční vrata Hörmann jsou zkoušena a certifikována ústavem TÜV podle směrnic TTZ „Opatření bránící vloupání pro garážová vrata“. Vyjmuta jsou vrata s integrovanými dveřmi a vrata s prosklením.

Rychlé, bezúdržbové a automaticky bezpečné vratové systémy

Nezvaní hosté mají u automatických sekčních vrat Hörmann sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává účinné i při výpadku napájení elektřinou, na rozdíl od konkurenčních pohonů.

Rychleji v garáži

Až o 50 % vyšší otvírací rychlost sekčních vrat Hörmann ve spojení s pohony garážových vrat SupraMatic snižuje nebezpečí nehody na mnoha frekventovaných ulicích a šetří nervy. Porovnejte otvírací rychlost pohonů SupraMatic s běžnými pohony. Navštivte také stránku rychloběžná vrata.

Komfortní obsluha vrat

Abyste svá automatická sekční vrata mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné mobilní i stacionární kvalitní příslušenství. Od ručních vysílačů mikro přes kódovací tlačítka a čtečky otisků prstů po speciální řešení, například nouzový akumulátor.

Designový ruční vysílač Hörmann HSD 2 přesvědčuje svým vysoce kvalitním kovovým pouzdrem a exkluzivním

vzhledem. Byl vyznamenán cenou reddot design award a stane se rychle ozdobou vašeho svazku klíčů.

Zdarma vypracujeme cenovou nabídku a po podepsání objednávky či Smlouvy o dílo následuje montáž zařízení, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení obsluhy.

Katalog sekčních garážových vrat a montážní údaje ke stažení (PDF)

Fotogalerie garážových vrat Hermann

 


Rychlá konzultace a kalkulace zdarma!

Nevíte si rady? Potřebujete rychlou dodávku kvalitních vrat? Napište nám!

 

fiogf49gjkf0d